New Search

Export article
Open Access

Пандемія COVID-19 (штами «Дельта», «Омікрон»): особливості навчання на тематичному циклі «Загальна фармація на засадах фармацевтичного права»

Viktoriia Shapovalova, Valerii Shapovalov, Valentyn Shapovalov, Аліна Осинцева, Сергій Негрецький, Anatolii Derkach, Oleksandr Sichkarenko

Abstract: Пандемія COVID-19 (штами «Дельта», «Омікрон) сприяла оптимізації роботи в режимі он-лайн, що вимагало освоєння нових навичок роботи в мережі Інтернет та додаткового навантаження на професорсько-викладацький склад Кафедри (індивідуальна праця із слухачами, інтернами в зручний для них час та вихідні дні тощо). Професорсько-викладацький склад та науковці Кафедри ХМАПО успішно проводить цикли з використанням технологій дистанційного навчання і 98% слухачів задоволені пройденими курсами. Кафедра активно співпрацює з професорсько-викладацьким складом та науковцями ЛМІ та інших ВУЗів України, країн СНД та ЄС. Підкреслено, що розробка та просування національної стратегії вищої освіти з урахуванням світового досвіду здатна підвищити конкурентоспроможність вузів Україні на світовому освітньому ринку та задовольнити потреби національного та загальносвітового ринку праці.

Share this article

Click here to see the statistics on "Actual Problems of Medicine and Pharmacy" .
References (8)
    Cited by 1 articles
      Back to Top Top